Country nostalgia v lodenici

 In akcie, aktualita

Pozývame vás na stretnutie v lodenici s Country muzikou.

Niečo zjeme (guláš, gril), vypijeme (čapované pivko atd)
Budeme tam už od piatku, hlavný program v sobotu poobede.
Presnejšie info prinesieme čoskoro.

Zahráme si obľúbené pesničky

Spomenieme si na tých, ktorí nám už na tomto svete nezahrajú ani nezaspievajú…

Zároveň sa budeme lúčiť s našou lodenicou v tejto podobe. Onedlho totiž začne jej rekonštrukcia.

Projekt novej lodenice
Recommended Posts
Comments
pingbacks / trackbacks